صرافی‌های ارز دیجیتال

به منظور پیشگیری از کلاه‌برداری فیشینگ، جهت ورود به صرافی‌ها صرفا از لینک‌های این صفحه استفاده کنید. اکیدا توصیه می‌شود که از سرچ گوگل برای پیدا کردن صفحه صرافی‌ها استفاده نکنید و برای ورود به صرافی‌ها از این صفحه استفاده کنید.

در این صفحه شما می‌توانید لیست کلیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید. در استفاده از این صرافی‌ها دقت لازم را انجام دهید. خانه ارز دیجیتال هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال عملکرد صرافی های لیست شده ندارد. بررسی اعتبار و کیفیت خدمات صرافی‌ها بر عهده کاربر می‌باشد.

صرافی‌های داخلی

صفحه رسمی صرافی‌ها به شرح زیر می‌باشد. جهت ورود صرفا روی آیکون‌های زیر کلیک کنید !

صرافی‌های بین‌المللی

صفحه رسمی صرافی‌ها به شرح زیر می‌باشد. جهت ورود صرفا روی آیکون‌های زیر کلیک کنید !

بایننس در حال حاضر بهترین صرافی بین‌المللی است. اما یادتان باشد نباید هویت ایرانی شما در این صرافی مشخص شود. اگر به مشکل خوردید، جهت رفع مشکل با ما تماس بگیرید.

کوینکس در حال حاضر مشکل حادی با ایرانی‌ها ندارد و نیازی نیست هویت ایرانی خود را در این صرافی مخفی کنید اما در نظر داشته باشید که حجم معاملات این صرافی به بایننس نمی‌رسد.

جهت دریافت ده درصد تخفیف کارمزد قراردادهای آتی بایننس حتما از لینک بالا استفاده نمایید

معرفی صرافی‌های بالا به منزله تایید کامل آنها توسط تیم خانه ارز دیجیتال نمی‌باشد. با رعایت نکات امنیتی در صرافی‌های فوق ثبت‌نام کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شوید. مجددا تاکید می‌شود تیم خانه ارز دیجیتال هیچ مسئولتی در قبال عملکرد صرافی‌های فوق ندارد.

اسکرول به بالا