صرافی‌های ارز دیجیتال

به منظور پیشگیری از کلاه‌برداری فیشینگ، جهت ورود به صرافی‌ها صرفا از لینک‌های این صفحه استفاده کنید. اکیدا توصیه می‌شود که از سرچ گوگل برای پیدا کردن صفحه صرافی‌ها استفاده نکنید و برای ورود به صرافی‌ها از این صفحه استفاده کنید.

در این صفحه شما می‌توانید لیست کلیه صرافی‌های ارزهای دیجیتال را مشاهده کنید. در استفاده از این صرافی‌ها دقت لازم را انجام دهید. خانه ارز دیجیتال هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال عملکرد صرافی های لیست شده ندارد. بررسی اعتبار و کیفیت خدمات صرافی‌ها بر عهده کاربر می‌باشد.

صرافی‌های داخلی

صفحه رسمی صرافی‌ها به شرح زیر می‌باشد. جهت ورود صرفا روی آیکون‌های زیر کلیک کنید !

صرافی‌های بین‌المللی

صفحه رسمی صرافی‌ها به شرح زیر می‌باشد. جهت ورود صرفا روی آیکون‌های زیر کلیک کنید !

کوکوین یک صرافی مناسب است و در زمینه اسپات رتبه خوبی دارد اما یادتان باشد در این صرافی باید هویت ایرانی خود را مخفی کنید. اگر به مشکل خوردید، جهت رفع مشکل با ما تماس بگیرید.

این صرافی جایگزین مناسبی برای فیوچرز بایننس است، فقط یادتان باشد هویت ایرانی را مخفی کنید. اگر به مشکل خوردید، جهت رفع مشکل با ما تماس بگیرید.

بعد از بایننس اوکی‌اکس صرافی مناسبی هستش و مقدار برداشت روزانش بالاست. یادتون باشه هویت ایرانی رو اینجا مخفی کنید. اگر به مشکل خوردید، جهت رفع مشکل با ما تماس بگیرید.

بایننس دیگر برای ایرانی‌ها توصیه نمی‌شود! (مگر کسانی که با هویت غیر ایرانی می‌توانند احراز هویت کنند) بایننس بهترین صرافی بین‌المللی است. اما به این خاطر نباید از روش‌های غیرمعمول برای احراز هویت استفاده کنید.

کوینکس در حال حاضر مشکل حادی با ایرانی‌ها ندارد و نیازی نیست هویت ایرانی خود را در این صرافی مخفی کنید اما در نظر داشته باشید که حجم معاملات این صرافی بسیار پایین است.

بایننس دیگر برای ایرانی‌ها توصیه نمی‌شود! (مگر کسانی که با هویت غیر ایرانی می‌توانند احراز هویت کنند) جهت دریافت ده درصد تخفیف کارمزد قراردادهای آتی بایننس حتما از لینک استفاده نمایید

صرافی خوبی است اما اخیرا در هنگام ثبت‌نام ملیت را می‌خواهد و بعدا قابل تغییر نیست. لذا با اینکه می‌توانیم هویت خودمونو توش مخفی کنیم اما توصیه نمی‌شود. اگر به مشکل خوردید، ممکن است به راحتی نتوانید پولتونو خارح کنید.

معرفی صرافی‌های بالا به منزله تایید کامل آنها توسط تیم خانه ارز دیجیتال نمی‌باشد. با رعایت نکات امنیتی در صرافی‌های فوق ثبت‌نام کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شوید. مجددا تاکید می‌شود تیم خانه ارز دیجیتال هیچ مسئولتی در قبال عملکرد صرافی‌های فوق ندارد.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا