قوانین و مقررات شرکت در دوره های خانه ارز دیجیتال

کاربر گرامی لطفاً تمامی بندهای زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی خانه ارز دیجیتال به دقت ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی

شهریه پرداخت شده فقط برای داوطلب ثبت نام می باشد و قابل انتقال به فرد دیگری نیست.

شرکت‌کننده به این موضوع آگاه است که استفاده از محتوای آموزشی تنها برای یک نفر، به همراه یکی از اعضای درجه یک وی (شامل همسر، خواهر، برادر، پدر یا مادر) مجاز می‌باشد. استفاده افراد بیشتر و همچنین استفاده گروهی از محصول مجاز نمی‌باشد.

گارانتی بازگشت وجه تنها تا قبل از مشاهده جلسه دوم اعتبار دارد و درخواست‌های بعد از برگزاری جلسه دوم مورد قبول نیستند.

شرکت‌کننده آگاه به این موضوع است که دوره ها و فیلم های آموزشی قابل دانلود نیست و باید به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت آن‌ها را مشاهده کند و با علم به این موضوع اقدام به خرید محصولات می کند.

شرکت‌کننده آگاه است که محصولات ارائه شده قابل کپی‌برداری و استفاده همزمان در چند سیستم ندارد و با علم به این موضوع محصول را خریداری می‌کند

رعایت اصول انتقاد سازنده شامل انتقاد، پیشنهاد و شکایت از طریق سایت خانه ارز دیجیتال و فرم “تماس با ما” قابل پیگیری است.

در صورت عدم حضور به موقع شرکت‌کننده در دوره آموزشی، نمی‌توان حضور وی را به دوره بعد منتقل کرد چرا که هزینه‌های ثابت برگزاری کلاس با توجه به حضور ایشان در نظر گرفته شده است.

پشتیبانی دوره‌ها بصورت ارتباط الکترونیکی با پشتیبان مجموعه است و ارتباط مستقیم تلفنی امکان‌پذیر نیست، مگر در شرایطی که پشتیبان صلاح بداند که در چنین حالتی خود پشتیبان با کاربر تماس می‌گیرد.

اینجانب مطالب فوق را مطالعه نموده و متعهد می گردم به سر فصل‌ها و ریزسرفصل های ارائه شده از کلاس، آگاهی دارم و با توجه به رسالت مجموعه های آموزشی، مبنی بر آموزش سر فصل‌های مشخص آن‌ها را می‌پذیرم. هدف من از شرکت در دوره‌های آموزشی دریافت آموزش این سر فصلهاست. و به این نکته آگاهم نتیجه و خروجی این آموزشها کاملا به تمرین و مهارت شخص خودم بستگی دارد و انتظاری از مجموعه خانه ارز دیجیتال مبنی بر کسب نتیجه مطلوب در بازار ارزهای دیجتال ندارم. زیرا می دانم نتیجه و موفقیت من در بازار بورس بیش از هر چیزی به پشتکار، تلاش و استعداد شخصی من بستگی دارد. همچنین با توجه به نوسانات نرخ ارز و انرژی و همچنین تغییرات در قوانین این حوزه سودآوری روش‌های مختلف درامدزایی، متفاوت است و در هر زمان می‌بایست محاسبه آن توسط شرکت‌کننده بروز شده و برآورد گردد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت خانه ارز دیجیتال هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری و سایر خدمات ارائه شده توسط خانه ارز دیجیتال به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات خانه ارز دیجیتال است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین خانه ارز دیجیتال از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های خانه ارز دیجیتال منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های خانه ارز دیجیتال تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات خانه ارز دیجیتال اقدام کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات خانه ارز دیجیتال استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به خانه ارز دیجیتال ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که خانه ارز دیجیتال به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و یا سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد خانه ارز دیجیتال  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
توجه داشته باشید که ۱۰۰۰5136079345 تنها شماره‌ای است که خانه ارز دیجیتال از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان خانه ارز دیجیتال، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام خانه ارز دیجیتال است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه خانه ارز دیجیتال را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

خانه ارز دیجیتال به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. خانه ارز دیجیتال متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت خانه ارز دیجیتال، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات خانه ارز دیجیتال، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط خانه ارز دیجیتال جزئی از اموال خانه ارز دیجیتال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار خانه ارز دیجیتال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خانه ارز دیجیتال محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط خانه ارز دیجیتال و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار خانه ارز دیجیتال است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت خانه ارز دیجیتال و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای خانه ارز دیجیتال محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات خانه ارز دیجیتال، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. خانه ارز دیجیتال به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت خانه ارز دیجیتال به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. خانه ارز دیجیتال همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در خانه ارز دیجیتال به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای خانه ارز دیجیتال محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
خانه ارز دیجیتال مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای خانه ارز دیجیتال محفوظ است.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت خانه ارز دیجیتال، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای خانه ارز دیجیتال محفوظ است. خانه ارز دیجیتال در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت خانه ارز دیجیتال می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خانه ارز دیجیتال جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد.
همچنین برای محصولات فیزیکی آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، خانه ارز دیجیتال هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

خانه ارز دیجیتال خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

نمایندگی

خانه ارز دیجیتال هیچگونه نمایندگی خارج از محیط سایت خانه ارز دیجیتال ندارد و کلیه نمایندگان سفارش‌های نهایی را در وبسایت خانه ارز دیجیتال انجام می‌دهند. در صورتی که محصولات خانه ارز دیجیتال توسط شرکت و سایت و یا شخص دیگری به فروش می رسید برای اطمینان از اینکه آن فرد نمایندگی خانه ارز دیجیتال است لطفا با شماره های خانه ارز دیجیتال تماس بگیرید . در صورت خرید محصولات مشابه از غیر از نمایندگی خانه ارز دیجیتال هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا